№16

У лютому 2004 року вийшов перший номер газети «АграрНик»

Шановні колеги, дорогі наші читачі!

У лютому 2004 року вийшов перший номер газети «АграрНик».

В цьому році нам виповнилося 15 років. Пройдено чималий шлях, багато зроблено, щоб «АграрНик» з регіональної газети перетворився в одне з найпопулярніших, шанованих та улюблених видань серед аграріїв України. Девіз «Нас читає вся Україна» був не просто красивим гаслом – це була наша мрія, наша стратегія, наша мета, до якої ми йшли всі ці роки.

З вами разом ми розвивали газету, ставали більш досвідченими, рухалися вперед, незважаючи на труднощі і реальні проблеми, що виникали час від часу. Але завжди ми долали їх, роблячи хоча б один маленький крок до нашої мети.

Ми зробили газету корисною і цікавою для наших читачів та рекламодавців, ми заслужили вашу довіру, стали справжнім помічником і надійним діловим партнером у розвитку вашого бізнесу

Сьогодні газета «АграрНик» користується великим авторитетом і отримала широке визнання фахівців агропромислового комплексу.

За підсумками соціологічних досліджень, проведених компанією KLEFFMAN GROUP в 2016 році, газета «АграрНик» увійшла в ТОП-5 найбільш популярних професійних аграрних видань України.

У 2017 році газета перемогла в номінації Незалежної Національної бізнес-премії «Вибір України» і отримала статус і почесну нагороду «Вибір України 2017».

Однак наше найбільше досягнення – це багатотисячна аудиторія чудових читачів газети «АграрНик».

За 15 років сформувалося ціле покоління аграріїв, які люблять та цінують нашу газету, є її постійними читачами, які з довірою і повагою ставляться до нашого видання та його рекламодавців.

Газета не може існувати без читача, саме ви є головною її частиною, головним багатством і головним досягненням.

Зустрічаючись з вами на виставках, конференціях та Днях поля, отримуючи ваші листи, ми постійно відчуваємо вашу підтримку і нерозривний зв’язок газети зі своїми читачами.

Всі ці роки ми прагнемо відповідати вашим високим вимогам, розвивати і вдосконалювати нашу газету, робити все, щоб вона була завжди доступна, корисна і цікава.

У минулому році ми розширили формат газети, створили електронну версію і адаптували її для мобільних пристроїв. Цього року плануємо значно збільшити нашу аудиторію і надати читачам та рекламодавцям нові можливості отримувати потрібну вам інформацію.

У нас великі плани, ми з оптимізмом і впевненістю дивимося в майбутнє, тому що у нас є ви, наші дорогі колеги.

Я звертаюся до кожного нашого читача і рекламодавця зі словами щирої та глибокої подяки за те, що всі ці роки ви підтримували нас, з великою увагою ставилися до нашого видання, цінували і поважали нашу працю.

Упевнений, що працюючи разом, підтримуючи один одного, ми все подолаємо і всього досягнемо.

Головний редактор газети «АграрНик»
В. Орлов